•  

O nas

Tłumacz przysięgły języka francuskiego, czeskiego i rosyjskiego w Piasecznie

Oferuję tłumaczenia ustne i pisemne

Witam Państwa na stronie internetowej mojego biura tłumaczeń Ms-gtekst. Jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego, czeskiego i rosyjskiego. W zawodzie posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie, a w 1995 roku, wykorzystując moją wiedzę oraz umiejętności założyłam firmę. Szybko udało mi się zdobyć zaufanie i uznanie Klientów, którzy nawiązują ze mną długoletnią współpracę i polecają moje usługi innym. Dla mnie to najlepsza rekomendacja!

Tłumacz francuski, czeski i rosyjski

Na swoim koncie mam wiele sukcesów. Zaliczam do nich wieloletnią współpracę z Instytutem Techniki Budowlanej, z firmą Faurecia w Grójcu i Wałbrzychu (prowadnice i fotele samochodowe, prasy, lakiernia itd.) oraz francuską firmą z branży energetycznej. Jako tłumacz stale się rozwijam, nawiązuję liczne znajomości biznesowe, a także udoskonalam moją ofertę. Właśnie dlatego klienci doceniają współpracę ze mną – zawsze mogą liczyć na fachowość i pełen profesjonalizm, także w kontaktach biznesowych.

Osoby zainteresowane moją ofertę proszę o kontakt mailowy i telefoniczny. Przedstawię szczegółowo zakres działalności oraz ceny usług, uzależnione od rodzaju zlecenia. Zapraszam!